Referencie | sportovysen.sk
Futbalové zájazdy

Referencie

17.02.2020
Ľuboš Slanina / Alpské lyžovanie

Všetko bolo OK a zájazd sme si užili.

17.02.2020
Patrícia Petríková / Alpské lyžovanie

Zájazd sme si veľmi užili. Tešíme sa nabudúce. Určite by sme chceli ešte niekedy vidieť Peťu naživo :)

17.02.2020
Adela Bednáriková / Alpské lyžovanie

Zájazd sme si užili a boli sme spokojní.

26.01.2020
Boris Siget / Výlet do Paríža

Chceme sa Vám touto cestou poďakovať za sprostredkovanie výletu do Paríža. Všetko bolo zabezpečené na úrovni a aj napriek sociálnemu štrajku vo Francúzsku všetko vyšlo na jednotku. Naše dotazy ste operatívne riešili a je vidieť, že Vás práca baví. Prajeme veľa spokojných klientov.
Rodina Sigetová.

25.01.2020
Alexander Spišiak / NBA Paríž

Chcel by som sa pekne poďakovať za zabezpečenie zájazdu na NBA do Paríža. Všetko dopadlo na výbornú.

17.11.2019
Rastislav Glončák / NHL a NBA New York

Ďakujeme za profesionálne naplánovanie, organizáciu a realizovanie tripu do New Yorku. Absolvovali sme zápasy NHL / NBA teamov New Jersey Devils a New York Knicks.
Zároveň chceme poďakovať delegátovi Metodovi za doprovod a za čas , ktorý s nami strávil. Bolo to skutočne perfektné. Tešíme sa na ďalšie zájazdy s Vašou kanceláriou.

14.10.2019
Rastislav Glončák / NFL Londýn

Chcem sa poďakovať za organizáciu zájazdu do Londýna na zápas NFL Buccaneers - Panthers. Všetko bolo ako vždy profesionálne pripravené a "na paráádu". NFL Player Club tickets a služby s nimi spojené sme si riadne užili. Nový Tottenham Hotspur Stadium je fakt úžasný. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a prajeme milión spokojných zákazníkov:-).

28.07.2019
Jana a Veronika Kaňuchové / Tour de France 2019

V prvom rade, sa chceme ešte raz poďakovať za sprostredkovanie zážitkov z Tour de France 2019. Bolo naozaj super! Zišli sme sme sa dobrá partia, ktorá mala spoločný "športový sen" : )), a to naživo fandiť nášmu Peťovi Saganovi. Spokojnosť bola aj s ubytovaním aj organizáciou o počasí nehovoriac. Tak isto obhliadka mesta ako takého, bola veľmi zaujímavá. Je to super nápad, organizovať zúčastnenie sa na športovom podujatí a zároveň si pozrieť to ktoré mesto. Klobúk dole pred Vami, čo to robíte, určite je to pre Vás veľa stresov...
Jediné, čo by som vnímala negatívne je, že to tak rýchlo ubehlo....

Tak ešte raz vďaka a kto vie, možno sa zase uvidíme pri plnení nejakého zo športových snov : ))

PS: Moja dcéra už chce ísť aj budúci rok : )

28.07.2019
Peter Král / Tour de France 2019

Delegát sa o nás staral vzorne boli sme s ním nadmieru spokojní. Ubytovanie a celý zájazd veľmi dobré

28.07.2019
L. Cisárová / Tour de France 2019

Zájazd na Tour de France bol super - doma sme počúvali len samé chvály. Veľká spokojnosť so starostlivosťou z Vašej strany, s množstvom zážitkov aj s partiou, ktorá sa na zájazde stretla. Určite môžeme len doporučiť!

04.07.2019
Štefan Dvorák / Wimbledon 2019

Zažiť najstarší tenisový turnaj na svete bol vždy môj sen. Všetko bolo v poriadku, dobrý delegát, skvelá partia, hotel v dobrej lokalite, prehliadka Londýna a k tomu atmosféra Wimbledonu, na to sa nezabúda.

27.05.2019
Ružena Mrázová / Roland Garros 2019

Roland Garros som zvládla. Zápasy boli perfektné, užila som si to. Organizátori boli perfektní, zážitok parádny tak isto aj počasie. Ďakujem aj za číslo na p. Sládečka, volali sme spolu. Takže spokojnosť je z mojej strany.

27.05.2019
Miroslava Škultétyová / Roland Garros 2019

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za krásny zážitkový pobyt v Paríži, Váš kolega Meďo je neskutočne pozitívny a príjemný človek. Počas celého pobytu nám odovzdával svoju pozitívnu energiu. Stretli sme sa perfektná partia ľudí, ktorí si výlet vychutnali tak ako sa patrí. Nespomínam si na žiadnu negatívnu pripomienku.

26.05.2019
Jozef Šovec / Rusko - Česko

Zažiť MS v hokeji na vlastnej koži? Kedy inokedy, keď nie teraz? Veď stačí iba nastúpiť na autobus MHD, prečkať niekoľko zastávok a vystúpiť priamo pred štadiónom. A ak vám chýba vstupenka na zápas, stačí napísať chalanom zo Sportovysen.sk. Vďaka ich rýchlej a spoľahlivej komunikácii sa človek ani nenazdá a odrazu sedí na štadióna Ondreja Nepelu. Vôbec pritom nevadí, že vaše plány na nedeľu boli ešte 24 hodín pred zápasom úplne iné. Veď vidieť naživo zápas o bronzové medaily a dva elitné tímy v ich najdôležitejšom zápase turnaja, na to fanúšika športu netreba priveľmi prehovárať. Ešte raz preto ďakujeme za absolútne bezproblémové a promptné sprostredkovanie lístkov na zápas Rusko : Česko. Bol to výborný hokej počas celých troch tretín, aj keď bezpochyby najvzrušujúcejšie momenty sa odohrávali počas predĺženia. Dokonalú bodku za zápasom nakoniec urobili samostatné nájazdy. Takže sláva porazeným, česť víťazom. A veľmi spokojný feedback pre Sportovysen.sk

21.05.2019
Jakub Tomek / Nórsko - Lotyšsko

Ďakujem za super servis a komunikáciu. Všetko prebehlo v poriadku.

17.05.2019
Jiří Čepelák / Česko - Taliansko

Bylo to úžasné, vše proběhlo v poradku. Děkujeme