Referencie | sportovysen.sk
Futbalové zájazdy

Referencie

27.05.2019
Ružena Mrázová / Roland Garros 2019

Roland Garros som zvládla. Zápasy boli perfektné, užila som si to. Organizátori boli perfektní, zážitok parádny tak isto aj počasie. Ďakujem aj za číslo na p. Sládečka, volali sme spolu. Takže spokojnosť je z mojej strany.

27.05.2019
Miroslava Škultétyová / Roland Garros 2019

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za krásny zážitkový pobyt v Paríži, Váš kolega Meďo je neskutočne pozitívny a príjemný človek. Počas celého pobytu nám odovzdával svoju pozitívnu energiu. Stretli sme sa perfektná partia ľudí, ktorí si výlet vychutnali tak ako sa patrí. Nespomínam si na žiadnu negatívnu pripomienku.

26.05.2019
Jozef Šovec / Rusko - Česko

Zažiť MS v hokeji na vlastnej koži? Kedy inokedy, keď nie teraz? Veď stačí iba nastúpiť na autobus MHD, prečkať niekoľko zastávok a vystúpiť priamo pred štadiónom. A ak vám chýba vstupenka na zápas, stačí napísať chalanom zo Sportovysen.sk. Vďaka ich rýchlej a spoľahlivej komunikácii sa človek ani nenazdá a odrazu sedí na štadióna Ondreja Nepelu. Vôbec pritom nevadí, že vaše plány na nedeľu boli ešte 24 hodín pred zápasom úplne iné. Veď vidieť naživo zápas o bronzové medaily a dva elitné tímy v ich najdôležitejšom zápase turnaja, na to fanúšika športu netreba priveľmi prehovárať. Ešte raz preto ďakujeme za absolútne bezproblémové a promptné sprostredkovanie lístkov na zápas Rusko : Česko. Bol to výborný hokej počas celých troch tretín, aj keď bezpochyby najvzrušujúcejšie momenty sa odohrávali počas predĺženia. Dokonalú bodku za zápasom nakoniec urobili samostatné nájazdy. Takže sláva porazeným, česť víťazom. A veľmi spokojný feedback pre Sportovysen.sk

21.05.2019
Jakub Tomek / Nórsko - Lotyšsko

Ďakujem za super servis a komunikáciu. Všetko prebehlo v poriadku.

17.05.2019
Jiří Čepelák / Česko - Taliansko

Bylo to úžasné, vše proběhlo v poradku. Děkujeme

13.05.2019
Jan Žďárský / Rusko - Česko

Vše absolutne korektní, supr flexibilní a nápomocní prístup p. Sládečka a všech!!

Díky

13.05.2019
Ján Ferenčík / Nórsko - Rakúsko

Deckám sa splnil sen, ďakujeme

10.05.2019
František Žák / Česko - Švédsko

Úžasný zážitok, skvelá atmosféra, všetko bolo OK.

16.02.2019
Miloš Kopček/ NHL, NBA Los Angeles, Las Vegas 2019

Ďakujem Športovému snu, hlavne p. Sládečkovi, za skvelé zorganizovanie hokejovo-basketbalového zájazdu do Los Angeles a Vegas. Bolo to jedno veľké a nádherné dobrodružstvo s naplnením jedného športového sna.

16.02.2019
Metod Sládeček Snr./ NHL, NBA Los Angeles, Las Vegas 2019

Super výlet, vynikájúca partia, zážitky na celý život. Chcelo by to ešte zažiť Kanadu a Toronto.

21.01.2019
Marián Kališ mladší a starší / Australian Open 2019

Australian Open a Austrália celkovo je úžasný a neopakovateľný zážitok. V zostávajúcom čase odporúčame preskúmať Melbourne alebo sa vydať na cestu po Great Ocean Road, ktorú by mal absolvovať každý koho lákajú dychberúce scenérie. Ďakujeme za sprostredkovanie tohto zážitku a tešíme sa na ďalšiu cestu.

20.01.2019
Anna Pecková / Zakopané 2019

Už včera sme chceli napísať, ale nechali sme si ešte jeden deň na oddych a strávenie zážitkov z výletu.
S manželom sme boli veľmi spokojní. Hlavne pre neho, bývalého skokana na lyžiach, to bol fantastický zážitok.
Boli sme spokojní s ubytovaním, cestou, veľmi dobrým prístupom, celé dva dni z Vás aj ostatných vyžarovala neskutočne pozitívna energia.
Dúfam, že sa Vám bude dobre dariť a ešte sa stretneme na nejakej peknej akcii.

19.01.2019
Jana Mokrá / Zakopané 2019

Profesionálny prístup, spokojnosť s dopravou, organizačne zvládnuté na výbornú, zážitok a spomienky na celý život. Ďakujeme. J+P Mokrí

17.01.2019
Michal Eliáš/ NBA 2019 Londýn

Byli jsme s přítelkyní na NBA London 2019, naprostá spokojenost, pořadatelé zájezdu mi zajistili moc dobré sedadla v hale. Celkově skvělý, nezapomenutelný zážitek. Moc děkujeme. Mohu jenom doporučit, obzvláště pokud sháníte sportovní zážitek na poslední chvíli.

14.10.2018
Rastislav Glončák / NFL Londýn 2018

Ďakujem za organizáciu zájazdu do Londýna na NFL zápas Seahawks - Raiders. Organizácia zájazdu bola opäť, zas a znova na vysokej úrovni.
Atmosféra pred zápasom vo fan zóne a počas zápasu na Wembley bola úžasná.
Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

14.10.2018
Erik Kocúr / NFL Londýn 2018

Zápas som si užil veľmi. Bolo super. Som maximálne spokojný s Vašimi službami. Jediné čo ma sklamalo bol hotel a ich služby ale to zrejme nebola Vaša chyba. Ale so zájazdom som celkovo veľmi spokojný a s kamarátom uvažujeme že budúci rok zopakujeme. Za celý zájazd a zážitok aj v kamarátovom mene ďakujem.