Referencie | sportovysen.sk
Futbalové zájazdy

Referencie

28.07.2019
Jana a Veronika Kaňuchové / Tour de France 2019

V prvom rade, sa chceme ešte raz poďakovať za sprostredkovanie zážitkov z Tour de France 2019. Bolo naozaj super! Zišli sme sme sa dobrá partia, ktorá mala spoločný "športový sen" : )), a to naživo fandiť nášmu Peťovi Saganovi. Spokojnosť bola aj s ubytovaním aj organizáciou o počasí nehovoriac. Tak isto obhliadka mesta ako takého, bola veľmi zaujímavá. Je to super nápad, organizovať zúčastnenie sa na športovom podujatí a zároveň si pozrieť to ktoré mesto. Klobúk dole pred Vami, čo to robíte, určite je to pre Vás veľa stresov...
Jediné, čo by som vnímala negatívne je, že to tak rýchlo ubehlo....

Tak ešte raz vďaka a kto vie, možno sa zase uvidíme pri plnení nejakého zo športových snov : ))

PS: Moja dcéra už chce ísť aj budúci rok : )

28.07.2019
Peter Král / Tour de France 2019

Delegát sa o nás staral vzorne boli sme s ním nadmieru spokojní. Ubytovanie a celý zájazd veľmi dobré

28.07.2019
L. Cisárová / Tour de France 2019

Zájazd na Tour de France bol super - doma sme počúvali len samé chvály. Veľká spokojnosť so starostlivosťou z Vašej strany, s množstvom zážitkov aj s partiou, ktorá sa na zájazde stretla. Určite môžeme len doporučiť!

04.07.2019
Štefan Dvorák / Wimbledon 2019

Zažiť najstarší tenisový turnaj na svete bol vždy môj sen. Všetko bolo v poriadku, dobrý delegát, skvelá partia, hotel v dobrej lokalite, prehliadka Londýna a k tomu atmosféra Wimbledonu, na to sa nezabúda.

27.05.2019
Ružena Mrázová / Roland Garros 2019

Roland Garros som zvládla. Zápasy boli perfektné, užila som si to. Organizátori boli perfektní, zážitok parádny tak isto aj počasie. Ďakujem aj za číslo na p. Sládečka, volali sme spolu. Takže spokojnosť je z mojej strany.

27.05.2019
Miroslava Škultétyová / Roland Garros 2019

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za krásny zážitkový pobyt v Paríži, Váš kolega Meďo je neskutočne pozitívny a príjemný človek. Počas celého pobytu nám odovzdával svoju pozitívnu energiu. Stretli sme sa perfektná partia ľudí, ktorí si výlet vychutnali tak ako sa patrí. Nespomínam si na žiadnu negatívnu pripomienku.

26.05.2019
Jozef Šovec / Rusko - Česko

Zažiť MS v hokeji na vlastnej koži? Kedy inokedy, keď nie teraz? Veď stačí iba nastúpiť na autobus MHD, prečkať niekoľko zastávok a vystúpiť priamo pred štadiónom. A ak vám chýba vstupenka na zápas, stačí napísať chalanom zo Sportovysen.sk. Vďaka ich rýchlej a spoľahlivej komunikácii sa človek ani nenazdá a odrazu sedí na štadióna Ondreja Nepelu. Vôbec pritom nevadí, že vaše plány na nedeľu boli ešte 24 hodín pred zápasom úplne iné. Veď vidieť naživo zápas o bronzové medaily a dva elitné tímy v ich najdôležitejšom zápase turnaja, na to fanúšika športu netreba priveľmi prehovárať. Ešte raz preto ďakujeme za absolútne bezproblémové a promptné sprostredkovanie lístkov na zápas Rusko : Česko. Bol to výborný hokej počas celých troch tretín, aj keď bezpochyby najvzrušujúcejšie momenty sa odohrávali počas predĺženia. Dokonalú bodku za zápasom nakoniec urobili samostatné nájazdy. Takže sláva porazeným, česť víťazom. A veľmi spokojný feedback pre Sportovysen.sk

21.05.2019
Jakub Tomek / Nórsko - Lotyšsko

Ďakujem za super servis a komunikáciu. Všetko prebehlo v poriadku.

17.05.2019
Jiří Čepelák / Česko - Taliansko

Bylo to úžasné, vše proběhlo v poradku. Děkujeme

13.05.2019
Jan Žďárský / Rusko - Česko

Vše absolutne korektní, supr flexibilní a nápomocní prístup p. Sládečka a všech!!

Díky

13.05.2019
Ján Ferenčík / Nórsko - Rakúsko

Deckám sa splnil sen, ďakujeme

10.05.2019
František Žák / Česko - Švédsko

Úžasný zážitok, skvelá atmosféra, všetko bolo OK.

16.02.2019
Miloš Kopček/ NHL, NBA Los Angeles, Las Vegas 2019

Ďakujem Športovému snu, hlavne p. Sládečkovi, za skvelé zorganizovanie hokejovo-basketbalového zájazdu do Los Angeles a Vegas. Bolo to jedno veľké a nádherné dobrodružstvo s naplnením jedného športového sna.

16.02.2019
Metod Sládeček Snr./ NHL, NBA Los Angeles, Las Vegas 2019

Super výlet, vynikájúca partia, zážitky na celý život. Chcelo by to ešte zažiť Kanadu a Toronto.

21.01.2019
Marián Kališ mladší a starší / Australian Open 2019

Australian Open a Austrália celkovo je úžasný a neopakovateľný zážitok. V zostávajúcom čase odporúčame preskúmať Melbourne alebo sa vydať na cestu po Great Ocean Road, ktorú by mal absolvovať každý koho lákajú dychberúce scenérie. Ďakujeme za sprostredkovanie tohto zážitku a tešíme sa na ďalšiu cestu.

20.01.2019
Anna Pecková / Zakopané 2019

Už včera sme chceli napísať, ale nechali sme si ešte jeden deň na oddych a strávenie zážitkov z výletu.
S manželom sme boli veľmi spokojní. Hlavne pre neho, bývalého skokana na lyžiach, to bol fantastický zážitok.
Boli sme spokojní s ubytovaním, cestou, veľmi dobrým prístupom, celé dva dni z Vás aj ostatných vyžarovala neskutočne pozitívna energia.
Dúfam, že sa Vám bude dobre dariť a ešte sa stretneme na nejakej peknej akcii.