Skvelý návod ako zažiť Paríž v najzaujímavejšom období | sportovysen.sk
Futbalové zájazdy

BLOG

Skvelý návod ako zažiť Paríž v najzaujímavejšom období

Vidieť Paríž patrí medzi sny aj nešportových fanúšikov. Toľko kníh, dokumentov a autentických vyjadrení ľudí ho velebí. Musíte predsa vidieť svetoznámu Eiffelovku naživo. My tam chodíme v najkrajšom období roku. Vonku je príjemné teplé počasie. Paríž je vtedy najkrajší. A samozrejme, Tour de France sa blíži do finále.

Spojte príjemné s užitočným alebo príjemné s príjemným

Naše zájazdy sú vždy špecifické. Nesústredíme sa iba na športový zážitok. Ale chceme, aby ste si to užili úplne celé. Preto ich vždy spojíme s prehliadkou mesta. A práve v Paríži je to viac ako zaujímavé.

Vôbec sa nemusíte obmedzovať vekom. Spoločnú reč nájdu mladí, starší aj deti.

Aj ženy si prídu na svoje

Zájazd do Paríža je rodinnou záležitosťou. Chlapi sa tešia viac na tú športovú časť. Dámy nedočkavo čakajú, kým ju uvidia prvýkrát naživo. Eiffelovku.

Paríž je viac ako len najznámejšia veža na svete.

Preto na tento zájazd prideľujeme špeciálneho delegáta. Slováka ako repa. Roky žil v Paríži. Pozná ho ako svoju dlaň. A neváha sa so svojimi skúsenosťami podeliť.

Naši klienti bývajú po zájazde očarení čo všetko stihli vidieť za tak krátku dobu.Skvelý darček

Veľmi často sa nám stáva, že ľudia kupujú zájazd do Paríža ako zaujímavý darček. Ženy mužom. Muži ženám. A nakoniec sa vyberú spoločne, aby si ho maximálne užili.

Ide o nezabudnuteľný darček. Zážitok v nás ostáva navždy. Najmä, keď si ho pripomíname fotkami.

Romantika na Eiffelovke

Počas posledného zájazdu sme zažili niečo špecifické. Jeden z našich klientov využil silu Paríža a Eiffelovky. Priamo hore požiadal Paťu o ruku. Tam sa nedá povedať „nie”.

Hore išla ešte s titulom „priateľka”. Dolu zišla už ako „snúbenica”.

Večer pri vínku celá skupina snúbencom blahoželala a bolo o čom hovoriť.Tour de France a French Open

Chodíme do Paríža každý rok. Na Tour de France si chceme poslednú etapu najprestížnejších cyklistických pretekov na svete. Na Rolland Garros neskutočného Nadala a ostatné tenisové hviezdy na antuke.

Prečo sú tie miesta na TDF tak super?

Na Peťa Sagana vždy čakáme na miestach v cieli s perfektným výhľadom a dúfame, že prvý sa objaví náš supertalent.

Za tie roky už presne vieme, kam sa máme postaviť. A hlavne kedy. Aby ich nikto neobsadil.

Majú perfektný výhľad na prichádzajúcich cyklistov a rovnako dobre vidíme na veľkoplošnú obrazovku počas pretekov.

Okrem toho sa naši klienti pravidelne dostávajú do záberov televízie. Pravidelne ich sníma francúzska televízia. Rodina a priatelia vidia našich klientov v športových novinách na obrazovkách slovenských televízií.

Prečo je tenis v Paríži výnimočný?

Po zájazdoch na Wimbledon je práve French Open druhým najobľúbenejším turnajom v Európe. Ešte pár rokov máte možnosť vidieť v akcii antukového veľmajstra Rafu Nadala.

Vieme, ako zakúpiť lístky na všetky dvorce. Stačí nám dať vedieť.Ako prebieha zájazd do Paríža?

Termín je vždy v máji (French Open) alebo v júli (TDF), a preto sa nemusíme báť o počasie. Celý zájazd sprevádza letná pohodička. Jednu skupinu väčšinou tvorí cca 20 ľudí, ktorí sa počas cestovania skamarátia.

Máme dve možnosti cestovania do Paríža: - autobusom - letecky.

Závisí len od vás, ktorý spôsob vám vyhovuje viac.

Každá skupina má svojho delegáta a rozdielne ubytovanie. Keďže chodíme každý rok, máme už overené hotely s vynikajúcimi službami a skvelou dostupnosťou.

Naši delegáti sú nabití vedomosťami o Paríži aj French Open alebo Tour de France a sú ústretoví. Z vašich vyjadrení vieme, že sú to práve oni, ktorí dokázali zo zájazdu spraviť skutočný zážitok.

Cestu plánujeme vždy tak, aby ste mali celý deň na prehliadku Paríža. Môžete sa tešiť napríklad na: - baziliku Le Sacre-Coeur - umeleckú štvrť Montmartre - kabaret Moulin Rouge - štvrť Pigalle - historickú stavbu Pantheon - najväčšie múzeum sveta Louvre - námestie Place de La Concorde - výlet loďkou po Seine - hrobku Napoleona - Eiffelovu vežu - finále pretekov Tour de France na Champs Elysées

Ak chcete budúci ročník zažiť s nami, rezervujte si zájazd už teraz. A pridajte sa k našim spokojným klientom. Od roku 2012 sme splnili tisíce športových a cestovateľských snov.Ponuka zájazdov v roku 2020

     https://www.sportovysen.sk/sportove-zajazdy/zajazd-na-tour-de-france-nice-2020/

 
SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV