Ako sme si užili zájazd na NHL a NBA + stretnutie s Halákom | sportovysen.sk
Futbalové zájazdy

BLOG

Ako sme si užili zájazd na NHL a NBA + stretnutie s Halákom

Doteraz sme organizovali zájazdy iba v Európe. Naši klienti si užívali akcie ako Tour de France, Formula 1, MS v hokeji, NFL a NHL v Európe, či Wimbledon. Naším cieľom bolo konečne navštíviť zámorské akcie.

Povzbudzovali nás v tom klienti, ktorí chceli vidieť slovenské hviezdy v najprestížnejšej hokejovej lige. Nám netreba dvakrát hovoriť. Rok 2018 sme odštartovali v plnej paráde. Vybrali sme sa na zájazd do New Yorku. Samozrejme na NHL a NBA.

Rozhodovanie

Počkali sme na vyžrebovanie nového ročníka NHL. Už na jeseň sme pozerali kluby, v ktorých hrajú naši hokejisti. Zároveň sme vyberali mestá, ktoré sú zaujímavé pre návštevníkov.

Najideálnejšia kombinácia sa zdala byť v New Yorku. Pýtali sme sa sami seba: „Čo tak vidieť NY Islanders s Halákom a Boston s Chárom?” Znelo to skvele. My sme to však vylepšili ešte o zápas NBA. Zájazd sme vypredali v priebehu pár dní.

Cestovanie

Zabezpečili sme všetky služby a formality. My v Sportovysen.sk, aj 30 klientov sme sa nevedeli dočkať, kedy vyrazíme. 

Odlietali sme z Budapešti. Veľkú skupinu "Bratislavčanov" sme zobrali spoločným transferom a "Košičania" nás čakali na letisku. Po dlhej ceste s prestávkou v Paríži sme sa konečne ubytovali. Spanilá jazda mohla začať.

New York je mesto, v ktorom by sme program mohli naplánovať pokojne na 2 týždne. My sme však mali "iba" 5 dní. Chceli sme vidieť všetko. A hlavne dva hokeje a basketbal. :-)New York

Zo zoznamu sme postupne odškrtávali:

  • Central Park
  • 5. Avenue
  • Empire State Building
  • Time Square
  • Sochu Slobody
  • Ground Zero
  • Rockefeller Centre
  • Trump Tower
  • Wall Street
  • Brooklyn Bridge

Zážitkov na uliciach NY bolo neúrekom. Z veľkej skupiny sa vytvorila super partia.NHL a NBA

Po 2 dňoch sme boli vo "Veľkom jablku" ako doma. Konečne prišiel čas aj na šport. Naživo sme videli 2 NHL zápasy Islanders. Najprv v derby proti New Jersey a potom proti Chárovmu BostonuK tomu sme pridali NBA duel Brooklyn Nets proti San Antoniu Spurs

Aby toho nebolo dosť, išli sme si pozrieť aj najznámejšiu halu na svete Madison Square Garden. Práve zakrývali ľad. Pripravovali sa na odovzdávanie Grammy.Stretnutie s Halákom

Čerešničkou na torte bola návšteva šatní s Jarom Halákom po zápase s Bostonom. Mal na nás menej ako 10 minút, ale takéto niečo nezažije hokejový fanúšik každý deň. Týmto Jarovi ďakujeme za možnosť byť pri tom.

Vôbec sme netušili o tom, že v šatniach je pravidlo nestúpať na logo domáceho tímu. V záplave radosti sme sa motali po celej šatni hore-dole. Až nás musel dať Jaro „do laty" :-)

Pri prehliadke Madison Square Garden v šatniach Rangers nám potvrdili, že toto nepísané pravidlo berú dosť vážne.Hodnotenie zájazdu

Po 5 dňoch zážitkov prišiel čas na odchod domov. Zažili sme toho veľa. Už teraz sa tešíme na repete budúci rok. Zájazdy určite rozšírime o možnosť vidieť Kanadu alebo  Los Angeles.


Chcete vidieť naživo NHL a NBA?

Pozrite si, čo máme pre vás už teraz pripravené:

ZÁJAZD NA NHL DO NEW YORKU 2020 OD 899€


SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV