Referencie | sportovysen.sk
Futbalové zájazdy

Referencie

16.01.2018
Milan Trečer / NHL, NBA New York 2018

Veľmi dobre organizovaný zájazd, týždeň plný skvelého programu, výhodná vzdialenosť hotel - štadión, ústretový delegát, osobné stretnutie s Jarom Halákom, takže výborná voľba.

16.01.2018
Drahomíra Gieciová / NHL, NBA New York 2018

Ešte raz ďakujem za môj splnený "Americký sen".
Bolo mi s Vami všetkými veľmi fajn.

11.11.2017
Rastislav Glončák / NHL Štokholm 2017

Ďakujem za profesionalitu a fantastický zážitok sprostredkovaný Vašou spoločnosťou.
Bol to už náš tretí spoločný tohtoročný trip a nikdy ste "nepodliezli" svoj vysoko nastavený štandart.
Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

11.05.2017
Michal Gombár a Zdeno Baroš / MS v hokeji 2017 Kolín

Všetkým vrelo odporúčame!!!
Perfektná organizácia a ešte perfektnejši delegát - Metod.

Helena Gerdová / TDF 2017

Plný zážitkov, dojmov, pocitov, obdivu, nadšenia a nových známych. Úžasná atmosféra pretekov Tour de France, škoda že bez „čerešničky“ Petra Sagana. Takto naplnení sme sa vrátili z Paríža. Vďaka Vám za úžasné chvíle ktoré ste nám pán Metod Sládeček bez jediného zaváhania pripravili. Vašou prítomnosťou, úsmevom, humorom ste to zvládli s parížskym šarmom.

Marián a Mária Kažimírovci / TDF 2017

Ďakujeme Vám za krásny športový zážiok. Síce bez Peťa, ale na letisku sme si pokecali s Jankom Valachom. Chválime vždy usmievavého sprievodcu.

Lukáš Michálek / TDF 2017

Ahoj Metod, hej už som oddýchnutý :) Ten foťák bol nakoniec na stratách a nálezoch. Čo sa týka referencie nemám čo vytknúť či už k doprave, ubytovaniu, programu, tvojim sprievodcovským schopnostiam. Zájazdu udeľujem A+.

24.07.2016
Filip Šinský / TDF 2017

Čo sa týka referencie, neviem napísať toho úplne veľa, nakoľko sme si robili vlastný program. Ubytovanie bolo v pohode, čo sa týka polohy, raňajok, izieb aj dostupnosti k metru. Aj organizáciu celého výletu, čo sa týka zabezpečenia leteniek, check inu, ubytovania, transferov, komunikácie počas výletu (vždy sme o sebe vedeli, kde sme) sa mi pácila. My sme boli spokojní a z toho čo sme spolu zažili nemám negatívne postrehy.

24.07.2016
Berka Jedináková / TDF 2017

Drahý Metod, z úprimného srdca ďakujeme za nádherné chvíle strávené v Paríži na TDF 2017. Bolo nám super. Máme plno zážitkov a budeme spomínať naozaj len len v dobrom. Boli sme výborná partia, videli sme veľmi veľa a tebe ďakujem za ochotu, láskavosť, trpezlivosť a vždy úsmev na tvári. TDF ostane navždy v našich srdciach a pamäti. Veľmi rada by som to absolvovala aj o rok s celou mojou rodinou pod tvojím vedením. Ďakujeme za všetko. S vďakou Berka a Adrianka.

Rastislav Glončák /NFL Londýn 2017

Ďakujem za fantastický zážitok, za skvelú organizáciu a spoluprácu. Jediný nedostatok bol vo výbere miesta na sedenie na štadióne. Radšej by som si priplatil za lepšie sedadlo bližšie pri hracej ploche resp. miesto na strane striedačiek. Ďakujem a teším sa na dalšiu spoluprácu.

24.07.2016
Jiří Vichta/ TDF 2016

Jsem plně spokojen s CK Športový sen....zastupovanou průvodcem panem Metodem Sládečkem...který plnil zadání zájezdu i naše přání na 150 %. Žádný dotazník nemůže vystihnout naši náladu a spokojenost při zájezdu...to se musí zažít. Nebudu vypočítávat zásluhy průvodce...jen vyjádřím poděkování, že jsem mohl být přítomen. A ke spokojenosti přispěl i druhý obdarovaný, pohodový kolega Janko ze Štrby. Báječný zážitek, být osobně při tom, cítit všude kolem sebe atmosféru největšího závodu roku a vidět osobně hvězdy světového pelotonu...hlavně nejlepšího současného závoďáka Petera Sagana.

12.05.2015
Viliam Slaminka / MS v hokeji 2016 Petrohrad

Celý zájazd do Petrohradu 2016 na hokejové zápasy s Kanadou a Fínskom bol pripravený veľmi dobre. Všetko bolo tak ako malo byť.

10.05.2016
Janka Galbavá / MS v hokeji 2016 Petrohrad

Spoľahlivá CK, ktorá nenesie vinu za slabé výkony našich hokejistov.

26.07.2015
Lucia O./ TDF 2015

Ďakujeme za neopísateľný zážitok a vynikajúce služby.

08.09.2013
Lenka M./ NFL 2013

Veľmi pekne ďakujeme ešte raz!!! Chalani boli uuuuuplne na mäkko :-D

02.11.2014
Tracey

We had a great time! Seats were great and the ticket exchange was simple. Richard was on time and where he said he was going to be. I would recommend Sportovysen.sk to others for purchasing tickets! Thanks!