Zamilovali sme si zájazd na Rolland Garros | Sportovysen.sk
Futbalové zájazdy

BLOG

Zamilovali sme si zájazd na Rolland Garros

Najobľúbenejším tenisovým zájazdom z našej ponuky bol doteraz jednoznačne Wimbledon. Po premiérovom výlete do Paríža mu však vyrástol veľký konkurent: zájazd na Rolland Garros.

Do hlavného mesta Francúzska chodievame predovšetkým na Tour de France a Peťa Sagana. Antukové dvorce a prehliadka Paríža vás však natoľko zaujali, že sme zorganizovali skupinový zájazd aj s delegátom a výsledkom je láska na prvý pohľad a veľká spokojnosť všetkých zúčastnených.


Najväčší antukový turnaj na svete

Pomaly začína leto a s ním aj druhý Grand Slam v poradí - antukový French Open. Pre všetkých fanúšikov antuky je teda jedinečná možnosť vidieť všetky tenisové hviezdy konečne aj na tomto povrchu a na jednom mieste.

V cene zájazdu sú vstupenky do areálu na vedľajšie kurty, ktoré sú na meno. Príplatky za hlavné kurty sú oproti Wimbledonu za výrazne lepšie ceny. Ideálne je ich však objednať dopredu, aby neboli vypredané.


Krásy a zákutia Paríža

V cene zájazdu je zahrnutá spoločná 2-dňová prehliadka mesta s našim skúseným delegátom, ktorý v Paríži žil a pravidelne sprevádza klientov do hlavného mesta Francúzska. Vyráža so skupinkou zo Slovenska.

Prvý deň potešíme romantické duše, pozrieme si Le Sacre-Coeur s nádherným výhľadom a cez umeleckú štvrť Montmartre sa potom presunieme k Moulin Rouge a Pigalle.

Druhý deň nasleduje:

  • Pantheon
  • Louvre, kde sme sa ovlažili pri fontáne
  • námestie Place de La Concorde
  • preskúmanie terénu trate v okolí Champs Élysées
  • plavba loďkou po Seine
  • prechádzka k Eifelovke a hrobke Napoleona v Invalidovni

Večer si potom v blízkosti hotela dáme záverečný drink.

Kto by mal chuť ísť aj ostatné dni na tenis, určite má možnosť "vynechať prehliadku" a užiť si opakovane French Open.


Slovensko-český zájazd

Naše športové zájazdy sú mix slovenských a českých klientov, čo veľmi pridáva na atmosfére. Podebatovali sme o spoločných časoch a veľa sa nasmiali.

Hodnotenie

Premiéra sa naozaj vydarila. Všetci fanúšikovia Nadala majú ešte pár rokov možnosť vidieť tohto fenoména naživo. Antukový turnaj má skvelú atmosféru, ktorú umocňuje prehliadka Paríža.


Chcete sa aj vy pozrieť na Rolland Garros?

Pripravili sme pre vás druhý ročník úspešného zájazdu, kontaktujte nás:

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV