Vydarený zájazd na Wimbledon | Sportovysen.sk
Futbalové zájazdy

BLOG

Vydarený zájazd na Wimbledon

Wimbledon 2019 sa môže pochváliť najdlhším mužským finále v histórii. Novak Djokovič porazil Rogera Federera 3:2 a sme radi, že sme boli opäť súčasťou tohto výnimočného turnaja.

Tento rok sme však našli nové "vychytávky", ktoré urobia zájazd na Wimbledon 2020 ešte zaujímavejším a prinášame vám ich prehľad.


Vstup na Centrálny kurt a Kurt č.1

Po minulé roky sa nám nepodarilo vidieť naživo "Central". Lístky v oficiálnych predpredajoch stoja stovky libier. Wimbledon 2019 nám ukázal, ako vidieť najlepších tenistov aj na najprestížnejšom kurte. A dokonca aj zadarmo. To isté platí o Kurte č. 1. Nasledujúci ročník sa môžu klienti tešiť na presný návod ako na to.


Hotel v super lokalite

Konečne sme si po zájazde povedali, že tento hotel nám sadol vo všetkých oblastiach. Všetky naše hotely majú kvalitu na požadovanej úrovni, ale posledný Wimbledon splnil všetky kritériá, z ktorých možno po minulé roky nebolo jedno alebo dve ideálne:

  • blízkosť pri metre
  • ideálna cesta na Wimbledon
  • ideálny čas do centra
  • tichšia oblasť
  • zaujímavá reštaurácia/pub pri hoteli

Hneď vedľa hotela sme si našli super taliansku reštiku, kde sme pri vínku rozoberali tenis a iné témy. Majiteľ bol počas celej doby dostupný a veľmi ústretový a už teraz vieme, že si návštevu o rok zopakujeme.


Slovensko-český zájazd

Do Londýna chodievami aj s českými klientami, čo na atmosfére veľmi pridáva. Zájazd na Wimbledon je tak česko - slovenský a naozaj sme si to spolu užili. Podebatovali sme o spoločných časoch a veľa sa nasmiali.


Ako prebieha zájazd na Wimbledon

Wimbledon

Všetko sa začína vstupenkami, ktoré si každý musí vystáť v rade. Je možnosť vstupenky zakúpiť dopredu, ale ich nákupná cena sa blíži k cene zájazdu, preto sa v deň návštevy All England Clubu skoro ráno postavíme do radu a pomaličky sa posúvame k bránam do areálu.

Odmena je sladká. Trávnaté dvorce a možnosť byť tak blízko k tenistom a tenistkám dávajú celému zážitku špeciálnu príchuť. Na kopci Henman Hill je možnosť sledovať celé dianie na veľkoplošnej obrazovke. Názov vznikol koncom 90-tych rokov, keď sa na kopci zhromažďovali priaznivci britského tenistu Tima Henmana, aby odtiaľ sledovali jeho zápasy.

Prehliadka Londýna

Londýn však nie je len Wimbledon. Ukážeme vám pamiatky ako niekdajšiu väznicu Tower, kde sú uložené korunovačné klenoty a hneď v blízkosti legendárny most Tower Bridge. Perejdeme sa okolo Temže a uvidíte London EyeParlamentWestminster AbbeyHyde Park či Buckinghamský palác, kde má svoj domov kráľovná Alžbeta so svojou rodinou.

Hotel a delegát

Ubytovanie je už tradične s raňajkami a po celú dobu je k dispozícii skúsený delegát, ktorý v Londýne žil a môžete sa na neho spoľahnúť.

Veríme, že vás riadky vyššie poriadne navnadili a že sa uvidíme na nasledujúcom zájazde na Wimbledon.


Čo sme pre vás pripravili

TENISOVÝ ZÁJAZD NA WIMBLEDON 2020


SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV