Vydarený zájazd na NHL a NBA do Los Angeles a Las Vegas | sportovysen.sk
Futbalové zájazdy

BLOG

Vydarený zájazd na NHL a NBA do Los Angeles a Las Vegas

Doteraz boli naše zájazdy iba v Európe. Naši klienti videli Tour de France, Formulu 1, MS v hokeji, NFL a NHL v Európe alebo Wimbledon. Užili si aj zájazd do New Yorku na NHL a NBA. Rok 2019 sme odštartovali, ako sa patrí. Zájazdom na NHL a NBA do Los Angeles a Las Vegas.

Po vyžrebovaní nového ročníka NHL sme na jeseň popozerali kluby, v ktorých ešte hrajú naši hokejisti a mestá, ktoré by stáli za to vidieť.

Po zájazde do New Yorku si klienti vyžiadali Los Angeles a zápas domácich proti Washingtonu s Ovečkinom, a Bostonu s Chárom, Halákom a Cehlárikom.

Bolo rozhodnuté. Pozrieme si zápasy NHL v Los Angeles, popozeráme mesto, skočíme na NBA a zaletíme si aj do Las Vegas.LOS ANGELES

Los Angeles je úplne iné mesto ako New York. Do LA sa nechodí pozerať pamiatky, ale ľahnúť si na pláž a vegetiť. Alebo pozerať „celebrity" v Beverly Hills a Hollywoode.

MHD okrem systému vlakov nefunguje, mesto je veľmi rozťahané. Na prepravu sú ideálne taxíky. Oproti severu Ameriky nám všetci prišli veľmi milí, všade kľud a pohodička. Za 5 dní sme si pozreli:

  • downtown (centrum)
  • pláž Santa Monica
  • Hollywood
  • z turistického autobusu sme pofotili vily v Beverly Hills.


NHL A NBA NAŽIVO

Po 2 dňoch v „Meste Anjelov" bol konečne čas aj na šport. Čakal nás Kopitar, Ovečkin a slovenské trio z Bostonu.

K tomu sme pridali duel LA Lakers s Lebronom proti Houston Rockets s Hardenom. Hlavne na basketbale nás prekvapila neuveriteľná šou a výborná atmosféra.

Zápas bol úžasný. Prekonal dokonca aj ten hokejový.LAS VEGAS

Čerešničkou na torte bola návšteva Las Vegas. Neuveriteľné mesto v strede púšte. Cez deň spí, a je úplne opustené. Po západe slnka sa ale všetko zmení.

Rozsvietia sa svetlá, všetko žiari a neviete, kde sa skôr uhnúť. Mesto, resp. hlavná ulica, je plná ľudí, a je na čo pozerať. Boli sme ohúrení.

Všade na vás vyskakujú reklamy. Na každom kroku vás lákajú do kasín a barov. Zažiť atmosféru na vlastnej koži stálo naozaj za to.

Po 5 dňoch bol žiaľ čas na odchod domov. Zažili sme toho veľa. Máme plno zážitkov. Už teraz sa tešíme na repete budúci rok.

Máme v pláne zorganizovať zájazd do Kanady alebo opäť do New Yorku.


CHCETE VIDIEŤ NAŽIVO NHL A NBA?

Pozrite si, čo máme pre vás už teraz pripravené:

ZÁJAZD NA NHL DO NEW YORKU 2020 OD 899€


SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV