Premiérový zájazd na NHL a NBA do Los Angeles a Las Vegas | sportovysen.sk
Futbalové zájazdy

BLOG

Premiérový zájazd na NHL a NBA do Los Angeles a Las Vegas

Kým doteraz boli naše zájazdy iba v Európe (Tour de France, Formula 1, MS v hokeji, NFL a NHL v Európe alebo Wimbledon) a výborne sa vydaril zájazd do New Yorku na NHL a NBA, rok 2019 sme odštartovali, ako sa patrí: zájazdom na NHL a NBA do Los Angeles a Las Vegas.

Po vyžrebovaní nového ročníka NHL sme na jeseň popozerali kluby, v ktorých ešte hrajú naši hokejisti a mestá, ktoré by stáli za to vidieť. Po zájazde do New Yorku si klienti vyžiadali Los Angeles a zápas domácich proti Washingtonu s OvečkinomBostonu s Chárom, Halákom a Cehlárikom.

Čo tak teda zažiť zápasy NHL v Los Angeles, popozerať mesto, ešte k tomu vidieť aj NBA a zaletieť si aj do Las Vegas?LOS ANGELES

Los Angeles je úplne iné mesto ako New York. Do LA sa nechodí pozerať pamiatky, ale ľahnúť si na pláž, vegetiť a popozerať "celebrity" v Beverly Hills a Hollywoode. MHD okrem systému vlakov nefunguje, mesto je veľmi rozťahané a ideálne je sa prepravovať taxíkmi.

Oproti severu Ameriky nám všetci prišli veľmi milí, všade kľud a pohodička.  Za 5 dní sme si pozreli downtown, pláž Santa Monica a Hollywood. Aspoň z turistického autobusu sme pofotili vily v Beverly Hills.NHL A NBA NAŽIVO

Po 2 dňoch v "Meste Anjelov" bol konečne čas aj na šport. Čakal nás Kopitar, Ovečkin a slovenské trio v Bostone.

K tomu sme pridali NBA duel LA Lakers s Lebronom proti Houston Rockets s Hardenom. Hlavne na basketbale nás prekvapila neuveriteľná šou a výborná atmosféra. Zápas bol úžasný a prekonal aj ten hokejový.LAS VEGAS

Čerešničkou na torte bola návšteva Las Vegas. Neuveriteľné mesto v strede púšte, ktoré cez deň spí a je úplne opustené.

Po západe slnka sa všetko zmení. Rozsvietia sa svetlá, všetko žiari a neviete, kde sa skôr uhnúť. Mesto, resp. hlavná ulica, je plná ľudí a je čo pozerať. Boli sme ohúrení! Všade na vás vyskakujú reklamy, na každom kroku vás lákajú do kasín a barov a zažiť atmosféru na vlastnej koži stálo naozaj za to.

Po 5 dňoch bol žiaľ čas na odchod domov. Zažili sme toho veľa, máme plno zážitkov a už teraz sa tešíme sa repete budúci rok, ktoré určite rozšírime o zájazdy do Kanady alebo opäť do New Yorku.

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV