Referencie - Športový sen

Referencie

11.11.2017
Rastislav G.

Ďakujem za profesionalitu a fantastický zážitok sprostredkovaný Vašou spoločnosťou.
Bol to už náš tretí spoločný tohtoročný trip a nikdy ste "nepodliezli" svoj vysoko nastavený štandart.
Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Helena G.

Plný zážitkov, dojmov, pocitov, obdivu, nadšenia a nových známych. Úžasná atmosféra pretekov Tour de France, škoda že bez „čerešničky“ Petra Sagana. Takto naplnení sme sa vrátili z Paríža. Vďaka Vám za úžasné chvíle ktoré ste nám pán Metod Sládeček bez jediného zaváhania pripravili. Vašou prítomnosťou, úsmevom, humorom ste to zvládli s parížskym šarmom.

Marián a Mária K.

Ďakujeme Vám za krásny športový zážiok. Síce bez Peťa, ale na letisku sme si pokecali s Jankom Valachom. Chválime vždy usmievavého sprievodcu.

Lukáš M.

Ahoj Metod, hej už som oddýchnutý :) Ten foťák bol nakoniec na stratách a nálezoch. Čo sa týka referencie nemám čo vytknúť či už k doprave, ubytovaniu, programu, tvojim sprievodcovským schopnostiam. Zájazdu udeľujem A+.

24.07.2016
Filip Š.

Čo sa týka referencie, neviem napísať toho úplne veľa, nakoľko sme si robili vlastný program. Ubytovanie bolo v pohode, čo sa týka polohy, raňajok, izieb aj dostupnosti k metru. Aj organizáciu celého výletu, čo sa týka zabezpečenia leteniek, check inu, ubytovania, transferov, komunikácie počas výletu (vždy sme o sebe vedeli, kde sme) sa mi pácila. My sme boli spokojní a z toho čo sme spolu zažili nemám negatívne postrehy.

24.07.2016
Berka J.

Drahý Metod, z úprimného srdca ďakujeme za nádherné chvíle strávené v Paríži na TDF 2017. Bolo nám super. Máme plno zážitkov a budeme spomínať naozaj len len v dobrom. Boli sme výborná partia, videli sme veľmi veľa a tebe ďakujem za ochotu, láskavosť, trpezlivosť a vždy úsmev na tvári. TDF ostane navždy v našich srdciach a pamäti. Veľmi rada by som to absolvovala aj o rok s celou mojou rodinou pod tvojím vedením. Ďakujeme za všetko. S vďakou Berka a Adrianka.

Rastislav G.

Ďakujem za fantastický zážitok, za skvelú organizáciu a spoluprácu. Jediný nedostatok bol vo výbere miesta na sedenie na štadióne. Radšej by som si priplatil za lepšie sedadlo bližšie pri hracej ploche resp. miesto na strane striedačiek. Ďakujem a teším sa na dalšiu spoluprácu.

24.07.2016
Jiří Vichta

Jsem plně spokojen s CK Športový sen....zastupovanou průvodcem panem Metodem Sládečkem...který plnil zadání zájezdu i naše přání na 150 %. Žádný dotazník nemůže vystihnout naši náladu a spokojenost při zájezdu...to se musí zažít. Nebudu vypočítávat zásluhy průvodce...jen vyjádřím poděkování, že jsem mohl být přítomen. A ke spokojenosti přispěl i druhý obdarovaný, pohodový kolega Janko ze Štrby. Báječný zážitek, být osobně při tom, cítit všude kolem sebe atmosféru největšího závodu roku a vidět osobně hvězdy světového pelotonu...hlavně nejlepšího současného závoďáka Petera Sagana.

12.05.2015
Viliam S.

Celý zájazd do Petrohradu 2016 na hokejové zápasy s Kanadou a Fínskom bol pripravený veľmi dobre. Všetko bolo tak ako malo byť.

10.05.2016
Janka G.

Spoľahlivá CK, ktorá nenesie vinu za slabé výkony našich hokejistov.

26.07.2015
Lucia O.

Ďakujeme za neopísateľný zážitok a vynikajúce služby.

08.09.2013
Lenka M.

Veľmi pekne ďakujeme ešte raz!!! Chalani boli uuuuuplne na mäkko :-D

02.11.2014
Tracey

We had a great time! Seats were great and the ticket exchange was simple. Richard was on time and where he said he was going to be. I would recommend Sportovysen.sk to others for purchasing tickets! Thanks!

01.10.2017
Rastislav G.

Ako vždy ...všetko bolo úplne perfektné. Organizácia zájazdu super a výsledok zápasu taktiež super :-) Nemám žiadne výhrady a ďakujem za profesionálnu spoluprácu. Užili sme si Londýn a samozrejme aj zápas so všetkými sprievodnými akciami organizovanými NFL. Veľká show pre fanúšikov. Tešíme sa na NFL International Series budúci rok :-). Ešte raz ďakujem veľmi pekne za sprostredkovanie a organizáciu zájazdu.